Kas olete valmis uue LEXIONi tulekuks? Valige oma LEXIONi unistuste mudel:

Mida me teie heaks teha saame? Ma soovin...

Isikuandmed

Punased tähistatud väljad on kohustuslikud.
Lisateavet andmekaitse kohta leiate privaatsuspoliitikast. *

Nõusolek andmete töötlemiseks turunduslikel eesmärkidel
Olen nõus, et CLAAS KGaA mbH, Mühlenwinkel 1, 33428 Harsewinkel, Saksamaa, võib kasutada minu ülalnimetatud andmeid ja kogu muud teavet minu kohta, mis on ärisuhete, turunduseesmärkide, turu- ja arvamusuuringute kontekstis teada. Toggle
Andes oma nõusoleku, kinnitate, et CLAAS KGaA, Mühlenwinkel 1, 33428 Harsewinkel, Saksamaa on lubatud kasutada eespool kuvatud teie andmeid ning mis tahes lisateavet teie kohta, mis saadakse meie ärisuhtest turunduse ja turu ning arvamusuuringute eesmärgil. See hõlmab CLAAS´i põllumajandustoodete kaubamärgi ja teenuste ning teiste CLAAS´i poolt levitatud tarnijate reklaami. Samuti nõustute teie andmete edastamisega nendel eesmärkidel teistele CLAAS´i kontserni ettevõtetele (CLAAS´i müügifirmad, CLAAS Service ja Varuosad GmbH, CLAAS Global Sales GmbH sama aadressiga ("CLAAS") ja CLAAS´i müügipartneritele (teie valitud müügipartner või teie piirkonna müügipartner). Teie kinnituse kättesaamisel edastame teile meie toodete ja teenuste kohta teavet e-posti teel. Kui te ei ole andnud oma e-posti aadressi kasutamiseks turunduslikel eesmärkidel nõusolekut, siis vabandame, et olete selle e-kirja ekslikult saatnud. Teil ei ole vaja mingeid täiendavaid meetmeid ette võtta. Me ei kasuta teie e-posti aadressi. See ei mõjuta teie uudiskirja registreerimist.

Teie nõusolek on vabatahtlik. Saate igal ajal muuta oma nõusolekut või tühistada selle, ilma ametliku protseduurita või põhjendamiskohustuseta (näiteks saatke kiri CLAAS KGaA mbH-le, Datenschutzbeauftragterile, Mühlenwinkelile 1, 33428 Harsewinkel või e-posti aadressile datenschutz@claas.com). Sellega ei kaasne mingeid muid kulusid, välja arvatud taganemisteate saatmise kulud. Lisateavet teie isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuspoliitikast.
Tahaksin, et minuga võetaks ühendust järgmiste kanalite kaudu: