Pasiruošę naujajam LEXION? Pasirinkite jums patinkantį LEXION modelį:

Kaip galėtume jums padėti? Aš noriu...

Asmeniniai duomenys

Raudona pažymėti laukai yra privalomi.
Daugiau informacijos galite rasti mūsų privatumo politikoje.*

Sutikimas dėl duomenų tvarkymo rinkodaros tikslais
Aš sutinku, kad CLAAS KGaA, Mühlenwinkel 1, 33428 Harzevinkelis, Vokietija, tvarkytų mano anksčiau pateiktus duomenis ir bet kokią kitą informaciją apie mane, kuri tapo žinoma mūsų verslo santykių kontekste, rinkodaros, rinkos ir nuomonės tyrimų tikslams. Toggle
Duodami sutikimą jūs patvirtinate, kad „CLAAS KGaA“, Mühlenwinkel 1, 33428 Harzevinkelis, Vokietija, gali naudoti anksčiau pateiktus jūsų duomenis ir bet kokią kitą informaciją apie jus, kuri tapo žinoma verslo santykių kontekste, rinkodaros, rinkos ir nuomonės tyrimų tikslams, kurie apima CLAAS prekės ženklo žemės ūkio produktų ir paslaugų bei CLAAS platinamų trečiųjų šalių produktų reklamą. Jūs taip pat sutinkate, kad šiuo tikslu jūsų duomenys taip pat gali būti perduoti kitoms CLAAS grupės įmonėms (CLAAS pardavimo įmonėms, „CLAAS Service and Parts GmbH“, „CLAAS Global Sales GmbH“, esančias tuo pačiu adresu) („CLAAS“) ir CLAAS pardavimo partneriams (jūsų pasirinktam pardavimo partneriui arba jūsų regiono pardavimo partneriui). Gavę jūsų patvirtinimą, mes galėsime pradėti informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas jums siųsti elektroniniu paštu. Jei nesuteikėte sutikimo naudoti savo el. pašto adresą rinkodaros tikslams, apgailestaujame, kad per klaidą jums buvo išsiųstas el. laiškas. Jums nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų. Mes nenaudosime jūsų el. pašto adreso šiam tikslui. Tai neturės įtakos jūsų registracijai dėl naujienlaiškio.

Jūsų sutikimas yra laisvai suteikiamas. Bet kuriuo metu galite keisti ar atšaukti savo sutikimą ateičiai, be oficialios procedūros ar reikalavimo nurodyti priežastis (pvz., nusiųsdami laišką „CLAAS KGaA mbH“, Datenschutzbeauftragter, Mühlenwinkel 1, 33428 Harzevinkelis arba el. paštu adresu datenschutz@claas.com). Toks atsisakymas nieko nekainuoja, išskyrus išlaidas, susijusias su pranešimo apie atsisakymą išsiuntimo baziniu tarifu. Daugiau informacijos apie jūsų asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje.
Pageidauju, kad su manimi būtų susisiekta šiais kanalais: